Цьогоріч на вулицях Яворова встановлять камери відеоспостереження

Про це, під час звіту, 25 лютого, повідомив міський голова Яворова Павло Бакунець.

Нагадаємо, що рішення про встановлення у місті відеокамер ще у жовтні минулого року прийняли яворівські депутати під час XXXVII сесії міської ради, затвердивши Програму впровадження на території Яворівської міської ради системи відеоспостереження.

Як зауважив міський голова Яворова Павло Бакунець, встановлення сучасних камер відеоспостереження, в першу чергу, потрібне для безпеки самих яворівчан. «Встановлення камер забезпечить ефективний відеоконтроль благоустрою міста, громадського порядку, допоможе у профілактиці та боротьбі зі злочинністю, адже маємо дбати про підвищення безпеки нашого міста» – зазначив Павло Бакунець.

Видатки з міського бюджету на встановлення  камер відеоспостереження становитимуть 200 000 гривень, загалом у Яворові заплановано встановити 16 відеокамер.