Центром міста пройшов парад “Яворівське весілля”

Яворів святкує свій 642-й День народження. З цієї нагоди центром міста пройшов святковий парад “Яворівське весілля”. Парад розпочався на площі Ринок, надалі учасники параду пройшли за маршрутом вулиці: Святоюрська – Тичини – Маковея – Шашкевича і завершився знову на площі Ринок. У святковому параді взяли участь: молода пара Ірина та Дмитро, оркестр 24 ОМБ ім. короля Данила (диригент – Андрій Созанський), військовий оркестр 184-го Навчального центру (диригент – Антон Якубович), духовий оркестр Новояворівської ДШМ (керівник – Роман Сольський), колектив Народного дому с. Оселя (керівник – Богдана Дуда), студія «Лисиця Продакшн» та керівник Юрій Сувала, театр танцю «Яворики» (керівники – Наталія Слобода та Наталія Огородник). Також до урочистої ходи приєдналися яворівчани та гості міста.