Стартував прийом заявок на конкурс в рамках бюджету участі

Шановні мешканці міста Яворова, якщо Ви небайдужі до життя свого міста, бачити проблеми у місті та шляхи їх вирішення, не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно – то саме для Вас, Яворівська міська рада затвердила «бюджет участі» на 2018 рік.

Відповідно до бюджету участі, яворівчани, які розробили власні проекти, які б вони хотіли побачити втіленими у місті, можуть подати їх на конкурсний відбір до Яворівської міської ради.

Ви запитаєте, що таке «бюджет участі»? Простими словами «бюджет участі» – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти. Ви давно хочете, щоб у вашому мікрорайоні з’явився простір для відпочинку молоді? Мрієте, щоб на вулиці встановили велопарковку, дитячий чи спортивний майданчик або маєте інші соціально-важливі ідеї? Тоді бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток Яворова. Ви даєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізовує її міська влада за бюджетні кошти. Головне, щоб вашу ініціативу підтримала громада міста.

На реалізацію проекту виділять – 500 тисяч гривень. Втім, на реалізацію однієї проектної заявки місто виділить не більше 50 тис. грн. Протягом вересня – жовтня мешканці Яворова зможуть подавати свої заявки, а саме з 15 вересня по 31 жовтня, до 3 листопада комісія оцінюватиме подані проекти, опісля виставить їх на голосування. З 13 до 31 листопада триватиме голосування за проекти, після чого визначатимуть переможців. Термін визначення переможців з 1 по 8 грудня, реалізовуватимуться проекти – переможці у 2018 році.