Стартувала благодійна акція «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято!»

«Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято!» – щорічна благодійна акція, яка проводиться вже вчетверте і завданням якої є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без належної уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, пакують подарунки дітям, спонсори – фірми та підприємства, які надають пожертви,  перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків.

Акція триватиме з 19 листопада по 19 грудня 2017р. і традиційно відбувається під егідою громадських організацій «Молодь Яворівщини» та «Самопоміч» спільно з Яворівською міською радою, церковними спільнотами, навчальними закладами, приватними підприємцями. Детальніша інформація за телефоном: +38(097) 216 79 07 Ігор Грабовський.