Школярі у Яворові провели благодійний аукціон

Під час традиційної благодійної акції напередодні свята святого Миколая, яка відбулася в місті Яворові, для потребуючих дітей зібрано 18 тис. 720 грн.

Благодійна акція відбулася в Яворівській загальноосвітній школі І ступеня, де директором Наталія Іватьо, за участі учнів 1-4 класів.

Упродовж шести днів маленькі школярики під керівництвом Ольги Флис – педагога-організатора, влаштовували ярмарки, на яких торгували власноруч випеченими солодощами. А виручені гроші – 18 тис. 720 грн. підуть для підтримки діток з незаможних родин, в основному, – для порятунку від недуги.

Благодійні ярмарки у початковій школі відвідали батьки, вчителі, гімназисти, представники громадськості, а також міський голова Яворова Павло Бакунець.