Родинам загиблих учасників АТО надали земельні ділянки для житлового будівництва

У вівторок, 6 лютого, на черговій сесії Яворівської міської ради депутати схвалили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, та передачу їх у власність 13-ти родинам загиблих учасників АТО. Також одну земельну ділянку надали старшому лейтенанту ЗСУ Володимиру Гері, що зазнав важких поранень в зоні АТО.

Міський голова Яворова Павло Бакунець зауважив, що земельні ділянки виділені усім родинам загиблих учасників у антитерористичній операції, які звернулися до міської ради.

Нагадаємо, що окрім цього, у 2015 році учасникам АТО, Яворівською міською радою було виділено 252 земельні ділянки.

Місце знаходження ділянок визначалось під час жеребкування. Таким чином унеможливлювався корупційний ризик, оскільки всі знаходились в однакових умовах і розмір та місце розташування наділу визначався відкрито і прозоро.

Після жеребкування учасники АТО оформляли ділянки, відповідно до встановленої законодавством процедури. Однак, варто відзначити, що у Яворові все оформлення документів для військовослужбовців  та їхніх родин здійснюється на безоплатній основі, усі витрати бере на себе міський бюджет.