Повідомлення про проведення громадського обговорення – Добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст з територіальною громадою міста Яворова

На підставі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та розпорядження міського голови Яворова  від 05.05.2016р. № 263 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» виконавчий комітет Яворівської міської ради оголошує про проведення громадських слухань з питання Добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст  з територіальною громадою міста Яворова.

Ініційоване добровільне об’єднання територіальних громад сіл:  Чернилява, Лісок – Чернилявської сільської ради; сіл: Бориси, Вахули, Ковалі, Новий Яр, Новини, Старий Яр, Цетуля, Залужжя – Залузької сільської ради;  сіл:  Рогізно, Дернаки, Оселя, Черчик – Рогізненської сільської ради;  сіл:  Терновиця, Ліс, Рулево, Чолгині – Терновицької сільської ради; сіл:  Наконечне Перше, Наконечне Друге – Наконечнянської  сільської ради  в Яворівську територіальну громаду з центром у місті Яворові.

Організатором обговорення Добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст  є виконавчий комітет Яворівської міської ради.