Подяка за підтримку в організації і проведенні Дня міста

Шановні Яворівчани! 15 липня ми з Вами відзначали 642-й День народження нашого міста. Яворівська міська рада, як організатор свята, висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення заходів, присвячених цій події, і доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого дозвілля.

Яворівська міська рада висловлює подяку всім священнослужителям, які відслужили святочні літургії з нагоди Дня міста.

За підтримку та надану можливість гідно провести свято особлива вдячність: будівельній компанії ЖК «Приозерний», ТзОВ «Снєжка-Україна» (генеральний директор – Марек Павлусь), мережі супермаркетів «Рукавичка» (директор – Богдан Козак) та «АТБ – маркет» (генеральний директор – Дмитро Євтєєв), ТзОВ «КЕН-ПАК Яворів» (керівник – Федір Проданюк), магазину-салону «Добрі меблі» (директор – Марія Апончук) та підприємцям нашого міста, зокрема С. Кужелю, Я. Яремчуку, В. Флису, В. Ледвію, І. Шийчину, Б. Дубілю, Ю. Панило, Я. Знаку, Я. Лялюку, І. Коновалу, І. Івасі, О. Сенеті, Б. Ковалику, В. Ковалику, І. Чумі, М. Буфан, О. Ткачу, І. Партиці, А. Федик, Г. Чопик, Л. Столяр, Г. Квас, Я. Швецю, В. Цимбалюку, І. Турку, П. Кошику, Л. Літвіновій, О. Башко, І. Горнецькому, С. Пукало, Я. Теслі, С. Зубику, Н. Обрамич, Т. Вольбину, М. Маньку.

Безмежна подяка всім учасникам святкової програми «Яворівського весілля» – Юлії Попівняк, Петру Грабовському, національній скаутській організації «Пласт», ГО «Самооборона – Яворів», колективу Народного дому с. Мужиловичі, нареченим Ірині та Дмитрові, ведучій Наталії Сарнецькій, волонтерам на чолі з Іриною Хархаліс.

Особлива вдячність: оркестру 24 ОМБ ім. короля Данила (диригент – Андрій Созанський), військовому оркестру 184-го Навчального центру (диригент – Антон Якубович), духовому оркестру Новояворівської ДШМ (керівник – Роман Сольський), колективу Народного дому с. Оселя (керівник – Богдана Дуда), студії «Лисиця Продакшн» та керівнику Юрію Сувалі, театру танцю «Яворики» (керівники – Наталія Слобода та Наталія Огородник), колективу Народного дому м. Яворів (керівник – Ярослав Шевчик, художній керівник – Юрій Сувала).

За проведення вечірніх святкових заходів щиро дякуємо аматорському театру Малого Передмістя (керівник Іван Вербенець), виконавцям Яні Матвіїв, Юрію Сувалі, Марті Рак, Оксані Русин, Василю Булі, агенції «Волюр» (керівник – Олег Масюк) та музичному гурту «ТІК».

Окрім цього, дякуємо усім учасника фестивалю «Яворівський пиріг»: Національна скаутська організація «Пласт» – осередок Яворів, господиням з Яворівської міської ради, Народного Дому м. Яворова, футбольному спортивному клуб «Писанка», громаді села Оселя (голова – І. Лутчин), громаді села Мужиловичі (голова В. Карпа), громаді села Свидниця і Вірі Ільо (голова І. Ільницькй), Марії Устяк, Оксані Білецькій, сім’ї Гаращук, кафе «Цукерня», Анні Семчишин, Олені Ковбасюк, Благодійні Організації «З надією в серці», Столу гостинної компанії (С. Долгополова), Sweet dream SOLODKA MRIYA (О. Хай), Молодіжному духовному театру ім. Й. Коциловського с. Нагачів.

Дякуємо організаторам та учасникам спортивного свята на міському стадіоні директору КП ЯМР «Стадіон ім. Є. Смука» М. Грицану та підприємцю І. Стецику, організаторам Кубка мера з більярду на чолі з О. Семчишиним, Кубка міста з риболовного спорту – організатор В. Матяш.

Також Яворівська міська рада висловлює вдячність за охорону громадського порядку під час проведення святкових заходів задіяному особовому складу Яворівського відділення поліції (начальник – І. Муха) та медичний супровід медикам Яворівської ЦРЛ (головний лікар – М. Дмитрів).

За наведення чистоти і порядку на вулицях, на центральні площі міста до і після святкових заходів дякуємо працівникам КП ЯМР «Житлокомунсервіс» (в.о. директора М. Михайленко).

Журналістам інформаційного тижневика «Яворівський голос» (керівник Л. Шубіна), які додали до хронології подій ще один цікавий момент із життя Яворова.

Особлива безмежна вдячність та низький уклін військовим, які захищають наш мир і спокій на сході Україні. Завдяки їм ми мали змогу організувати та провести День міста Яворова.

Яворівська міська рада також щиро вдячна друзям, від яких надійшли вітальні адреси з нагоди свята у Яворові, колективам підприємств, установ, організацій, жителям міста, які взяли участь в упорядкуванні своїх дворів та прилеглих територій. Дякуємо яворівчанам та гостям нашого міста, що прийшли та приїхали на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю.

Нехай любов до міста  і до кожного його жителя зокрема, зігріває Ваші серця, а наш Яворів і надалі розвивається та процвітає. Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашого рідного міста та його громади.

З повагою та вдячністю міський голова Яворова

Павло Бакунець