Перший гумористичний фестиваль відбувся у Яворові

У суботу, 25 серпня, в Народному домі м. Яворова з ініціативи Яворівської міської ради відбувся гумористичний фестиваль “Яворів Smile”.

Участь у фестивалі взяли веселі та кмітливі команди з Тернополя (“В активному пошуку”, “Театр одного актора”), Львова (“Анфас”, “Кипарис”, “Збірна Правобережжя”), Новояворівська (“Розовий Кінг Конг”), Дрогомишля (“Gop Stop”), які веселими сценками, піснями та запальними танцями веселили публіку.

За результатами гри перемога у фестивалі дісталась команді “Розовий Кінг Конг”, дотепні жарти та артистизм яких підкорили членів журі і які одноголосно виставили новояворівчанам найвищі бали.

Привітав учасників і міський голова Яворова Павло Бакунець, який подякував командам за гарний настрій і зазначив, що найвищою оцінкою для команд можна вважати не тільки бали журі, а й переповнену залу, блискавичну атмосферу фестивалю та бурхливі емоції вболівальників. Також Павло Бакунець висловив сподівання на те, що фестиваль «Яворів Smile» стане традиційним щорічним заходом.