Останній дзвоник пролунав у школах Яворова

Сьогодні, 26 травня, у загальнооствітніх школах міста пролунав останній дзвоник. Для випускників він дійсно пролунав в останнє у стінах рідної школи і попереду шлях у доросле життя. А на решту учнівської дітвори чекають літні канікули, яскраві та сонячні дні, розваги та спілкування з друзями.

Учнів шкіл вітали із закінченням навчального року педагоги, місцеві священики та керівники нашого міста. Зокрема, міський голова Павло Бакунець завітав до гімназії імені О. Маковея, СЗШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Тараса Шевченка та СЗШ І-ІІІ ступенів №2 м. Яворова, де привітав дітей зі святом останнього дзвоника. Очільник міста побажав випускникам успіху у подальшому навчанні та освоєнні майбутніх професій, а школярам – відпочити, зміцнити своє здоров’я та з новими силами повернутися першого вересня за навчальні парти

Варто зазначити, що для школи №2 м. Яворова, свято останнього дзвоника було особливим, адже цей навчальний заклад за високі здобутки учнів в навчанні, спорті, творчості, громадському житті нашого міста отримав у подарунок від Яворівської міської ради – велопарковку.