Ордени воїнів УПА отримають їхні нащадки

У неділю, 5 листопада, в Народному домі м. Яворова вручать найвищі нагороди Української Повстанської Армії — Хрести Бойової Заслуги та Хрести Заслуги — нащадкам тих, хто понад 60−70 років тому був удостоєний цих відзнак, але через смерть так і не отримав їх. Варто зазначити, що відзнаки це – точна копія робіт відомого художника УПА Ніла Хасевича.

Захід розпочнеться о 14.00 годині. Хрести Бойової Заслуги отримають спадкоємці одного з найкращих командирів УПА на Яворівщині – Ярослава Гамели (від дня народження якого 5 листопада виповнюється – 100 років),  командира підівідділу особливого призначення «Холодноярці IV», уродженця с. Бірки – Романа Діжака, командира розвідки куреня УПА «Сіроманці» Івана Дусика (народився в  с. Мужиловичі) та уродженця села Накончне Перше Володимира Кунанця, що загинув між Буновом та Іваниками разом з Євгеном Смуком і Василем Масюком.