Обласний турнір з міні-футболу пам’яті Ігоря Лехмінка відбувся у Яворові

Сьогодні, 25 травня, у Яворові на стадіоні ім. Євгена Смука відбувся ІІI обласний турнір з міні-футболу пам’яті героя АТО, прапорщика міліції Ігоря Лехмінка.

Участь в змаганнях взяли вісім футбольних команд, які представляли Головне управління Національної поліції у Львівській області, Яворівський відділ поліції, Городоцьке і Мостиське відділення поліції, Львівський державний університет внутрішніх справ. Крім правоохоронців свою майстерність на футбольному полі вирішили продемонструвати військовослужбовці 24-ї ОМБ імені короля Данила та Яворівського полігону, а також Яворівський РВ ГУ ДСНС.

Переможців та призерів турніру привітали мати Героя – Марія Лехмінко, міський голова Яворова Павло Бакунець, голова Яворівської РДА Орест Хлян, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, начальник Управління кадрового забезпечення ГУ НП у Львівській області, полковник поліції Василь Довганич, начальник Яворівського відділу поліції ГУНП Ігор Муха.

Нагадаємо, що прапорщик міліції, доброволець Ігор Лехмінко народився 18 листопада 1973 року у Яворові, перебував на посаді міліціонера взводу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області.

13 лютого 2015 року загинув у бою у Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Ігорович Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).