Налагодження водопостачання 53-го військового містечка Яворова завершено

Сьогодні, 7 листопада, у Яворові завершено роботи, які дозволять покращити якість водопостачання військового мікрорайону. Зокрема, працівники МКП «Яворіввода» протягом останніх тижнів проводили пусконалагоджувальні роботи на насосній станції третього підйому, які сьогодні завершено.

Досягнути реального результату щодо покращення водопостачання стало можливим після встановлення сучасного обладнання, а саме вищезгадуваної насосної станції 3-го підйому, яка призначена для підвищення тиску у водопровідній мережі з метою подачі питної води на верхні поверхи окремих багатоповерхових житлових будинків.

Звертаємось до мешканців 53-го військового містечка, що у випадку виявлення аварійних ситуацій чи прориву води повідомляйте у МКП «Яворіввода» за номерами телефону 068447242; 0964447244 з 8.00 до 17.00. (обідня перерва з 12.00 до 13.00), 0676705690 (цілодобово). Окрім цього, необхідно укласти договри з МКП «Яворіввода», для цього мешканцям військового мікрорайону необхідно також звертатись у МКП «Яворіввода», за адресою м. Яворів, вул. Пасічна, 1.