На сесії розглянули ситуацію щодо яворівських ставів

Нещодавно до міського голови Яворова Павла Бакунця звернулись місцеві рибалки щодо врегулювання ситуації, що склалась між ними та орендарями яворівських ставів.

Відтак, з ініціативи міського голови у п’ятницю, 20 квітня, відбулась позачергова сесія Яворівської міської ради. На сесії заслухали представника орендарів Ярослава Яворського, який розповів про плани щодо майбутнього ставів. Свої пропозиції озвучили і рибалки.

Відповідно, опісля дискусії за підсумками сесії прийнято наступні рішення:

1. ТОВ «Бестер плюс» запропоновано облаштувати пляж для відпочинку яворівчан на ділянці № 15 або 16, а не на ділянці №1, як було запропоновано раніше.
  2. Залишити у користуванні місцевим рибалкам став № 23, а не 10а, як пропонують орендарі.

Надати протягом двох тижнів ТОВ «Бестер плюс» Яворівській міській раді документи на право користування земельною ділянкою, на якій розміщені стави. Документи, що посвідчують реєстрацію ТОВ «Бестер плюс», документи на гідроспоруди ставків та проект на виконання земляних робіт на ставках.

Untitled