На Львівщині стартують триденні антитерористичні навчання СБУ

На території Львівської області у період 23-25 липня під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управліннні СБУ у Львівській області проходитимуть навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп. Про це повідомляє Прес-служба УСБУ у Львівській області.

Управління СБУ у Львівській області просить жителів Львівщини з розумінням поставитися до можливих незручностей пов’язаних із антитерористичними навчаннями. Усі дії правоохоронців відбуватимуться в рамках Закону України “Про боротьбу з тероризмом” та інших актів чинного законодавства.

В рамках проведення антитерористичних навчань на Львівщині введено рівень терористичної загрози «Жовтий»

У разі виявлення підозрілих предметів чи тримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб, просимо мешканців негайно повідомляти у правоохоронні органи області за тел 102, (032)2586001 (черговий ГУ Національної поліції) та (032)2986622, 2616143 (черговий УСБУ).