На Громадський бюджет подано 37 проектів

Завдяки Громадському бюджету яворівчани можуть втілювати свої проекти розвитку міста за кошти міського бюджету. З 17 вересня до 1 листопада тривав прийом пропозицій. Проекти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста і бути корисними для громади. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо. На Громадський бюджет 2018 року подано 37 проектів (що на 10 більше ніж минулого року) на загальну суму 2 592 700 грн.

Цікаво, що найбільш активні яворівчани – це люди 46-65 років, які подали проекти. Більшість проектів подали жінки.

Надалі координаційна рада опрацює усі проекти та передасть відповідним відділам міської ради для детального аналізу. Потім буде затверджено проекти, які допущені та не допущені (із описом причини) до голосування.

Голосуватимуть яворівчани з 12 по 30 листопада 2018 року. За результатами голосування мешканців будуть затверджені проекти-переможці, які втілять у 2019 році.