На честь Яворова назвуть катер Військово – морських сил України

Малий броньований артилерійський катер Військово – морських сил України незабаром може бути названий на честь нашого міста.

Враховуючи лист командування Військово – морських сил Збройних сил України Міністерства оборони України щодо погодження питання присвоєння новозбудованому малому броньованому артилерійському катеру іменної назви «Яворів» у п’ятницю, 24 листопада, під час чергової сесії Яворівської міської ради депутатський корпус погодив присвоєння назви «Яворів».

Як зазначив міський голова Яворова Павло Бакунець, той факт, що іменем Яворова буде названо катер ВМС України є великою честю для громади нашого міста і приємно, що саме наше місто символічно буде присутнє в середовищі українського флоту. Окрім цього в подальшому заплановано встановити шефські зв’язки екіпажу катера з громадою міста Яворова.