Міський голова Яворова зустрівся з заступником міністра оборони України

Міський голова Яворова Павло Бакунець нещодавно зустрівся у Києві із заступником міністра оборони України Олегом Шевчуком та начальником КЕУ ЗСУ Олегом Галушком з приводу проблем 53 військового містечка.

За словами міського голови Яворова, зустріч у Міністерстві оборони пройшла у конструктивному руслі. «Мова йшла про те, що заплановано відновлення 51-го військового містечка, згідно планів Міністерства оборони України тут діятиме військовий центр підготовки тактичної медицини.

Що стосується 53 військового містечка Яворова, то майно його почергово МОУ передає в комунальну власність міста, щоб ми могли обслуговувати житлові будинки, де проживає близько 3 тис. осіб, та замінити трубопроводи й подавати якісну воду населенню.

Особливо приємно, що переймається проблемами мешканців Яворова колишній яворівчанин, полковник Олег Галушко, який пообіцяв допомогти у вирішенні екологічних проблем.

Подяки за допомогу у вирішенні багаторічних проблем військового містечка Яворова заслуговують Яворівські РДА та районна рада, які скерували кошти для фінансування робіт з водопостачання військового мікрорайону нашого міста, які здійснило КП ЯМР «Яворіввода», – наголосив Павло Бакунець.