Міський голова Яворова взяв участь в урочистій передачі Вифлеємського вогню

Сьогодні, 4 січня, в пункті пропуску «Грушів-Будомєж», вже традиційно відбулась урочиста передача польськими харцерами та скаутами Вифлеємського вогоню Миру українським пластунам.

Церемонію передачі Вифлеємського вогню Миру благословили римо-католицькі, греко-католицькі та православні священики. У події  взяли участь з польської сторони – представники влади Підкарпатського воєводства, Любачівського та Ярославського повітів, мери, війти, старости, харцери, прикордонники та митники.

Чисельну українську делегацію, до якої ввійшли пластуни, представники громадськості, очолили голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян та Володимир Сичак, мери Яворова і Новояворівська Павло Бакунець і Василь Муравель, а також прибув на святкову подію народний депутат України Володимир Парасюк.

Нагадаємо, що акція “Вифлеємський вогонь миру” вперше пройшла в 1988 році. Її метою було донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою. Ініціатором її була австрійська телерадіокомпанія. Однак потім цю ідею підхопили австрійські скаути. В Україні з 1998 року Вифлеємський вогонь поширюють пластуни.