Міський голова Яворова привітав медиків з прийдешнім професійним святом

Традиційно щороку у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Сьогодні, 15 червня, напередодні свята, у Народному домі міста Яворова відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника галузі охорони здоров’я.

З привітаннями та побажаннями до лікарів і медсестер, фельдшерів і акушерів, обслуговуючого персоналу звернулись міський голова Яворова Павло Бакунець, заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк, в. о. головного лікаря Яворівської центральної районної лікарні Михайло Дмитрів та ветеран охорони здоров’я, багаторічний керівник медицини Яворівщини Надія Мельник.

Очільник міста Павло Бакунець висловив всім працівникам медичної галузі вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я та побажав їм міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку, миру й гарного настрою. З нагоди відзначення Дня медичного працівника, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги жителям міста, високий професіоналізм, особистий внесок в поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків Павло Бакунець вручив медикам почесні грамоти від Яворівської міської ради  та подарунки.