Міський голова Яворова прозвітував перед громадою

У неділю, 25 лютого, у Яворові відбувся звіт міського голови Павла Бакунця перед громадою про роботу в 2017 році.

Під час звіту міського голови Яворова, який проходив у Народному домі, відбулася презентація відеофільму про капітальний ремонт вулиці Маковея, здійснений за європейським ґатунком – кошторисна вартість будівництва – 15 млн 279 тис. 937 грн.

За словами міського голови Яворова, капітальний ремонт вулиці Маковея, яка є однією з важливих артерій міста, міг би завершитися набагато швидше, якби його не пригальмували тендери.

За допомогою слайдів Павло Бакунець продемонстрував не лише здійснену роботу з порятунку господарки Яворова за минулий рік, а й оприлюднив нагальні завдання, зокрема, з ремонту вулиць, налагодження якісного їх освітлення, зведення дитячих майданчиків, говорив про громадські проекти, ОСББ, вивезення твердих побутових відходів, зведення очисних споруд тощо.

Також мова йшла про те, що нарешті налагоджено якісне водопостачання 53-го військового містечка, яке роками потерпало від находження дуже брудної води.

«Опісля того, як ми подали якісну воду у військовий мікрорайон, тиск у будинках на інших вулицях містах, як це передрікали скептики, не впав», – зазначив Павло Бакунець.

«Що стосується 51-го військового містечка, розташованого в центрі Яворова, то МОУ його вирішило відбудувати й створити там Центр з військової медичної підготовки», – інформував міський голова.

Відповівши на запитання присутніх, мер Яворова Павло Бакунець наголосив, що без якісної роботи депутатського корпусу, виконкому, тісної співпраці із Яворівськими РДА та районною радою, депутатів від Яворівщини Львівської обласної ради чимало задуманого не вдалося б втілити в життя.

Відео звіту можна переглянути за посиланням: