Міський голова Яворова провів зустріч з учасниками АТО

У вівторок, 28 листопада, міський голова Яворова Павло Бакунець зустрівся з учасниками АТО з приводу виділення земельних ділянок під забудову.

Мова йшла про забезпечення інженерними мережами кварталу забудови для учасників АТО, про оформлення документації та задоволення заяв бажаючих звести дім в Яворові, про розроблення нового Генерального плану Яворова, створення нового гаражного кооперативу для військових, наведення ладу в господарці 53 військового містечка тощо.

Міський голова відповів на чисельні запитання присутніх, а спеціалісти міськради за допомогою слайдів озвучили інформацію, яким чином виділяються земельні ділянки для учасників АТО, кількість заявників.

Учасники зібрання зійшлися на думці, що пріоритетом в діяльності міської ради є електрифікація кварталу забудови для учасників АТО, а не очищення земельних ділянок, чим кожен забудовник займатиметься сам.