Міський голова привітав з Днем Захисника України вояків 184-го Навчального центру

Напередодні 14 жовтня, коли українці відзначають чотири великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, 74-у річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва та День захисника України; у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ відбулися урочисті заходи.

До Навчального центру завітали високоповажні гості: Голова Яворівської райдержадміністрації Орест ХЛЯН, Голова Яворівської районної ради Володимир СИЧАК, міський голова м. Яворова Павло БАКУНЕЦЬ, голова Всеукраїнського Союзу Українок пані Ореслава ХОМИК, а також депутати місцевих рад, військові капелани отець Тарас і отець Назарій, меценати, друзі та партнери 184-го Навчального центру.

Особовий склад 184-го Навчального центру отримав цінні подарунки від представників влади, громадських організацій, волонтерів та підприємців. Святковим наказом з Нагоди відзначення Дня захисника України черговими військовими званнями були нагороджені кращі військовослужбовці, а ветеранів АТО Старицького гарнізону нагородили пам’ятними відзнаками та альбомами 184-го Навчального центру.

Особливе місце посідає подарунок 184-му Навчальному центру, який від імені 91-річної Лади ГУСАР зі Сполучених Штатів Америки презентувала Ореслава ХОМИК: вона передала майбутньому військовому музею Навчального центра копії всіх військових відзнак і нагород періоду національно-визвольної боротьби України ХХ-го століття.

На завершення церемонії відбулося проходження урочистим маршем під музичний супровід військового оркестру 184-го Навчального центру, після чого відомий Львівський гурт «Вишиванка» заспівав для військовослужбовців та гостей центру милозвучних українських пісень.