Міська рада виділила додаткові кошти на ремонт доріг, садочків та придбання сміттєвих контейнерів

Яворівська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2018 рік. Відповідне рішення було прийняте у середу, 25 квітня, на сесії міської ради.

Зокрема, з бюджету міста Яворова виділено 580 тис. грн. на капітальний ремонт дороги по вулиці Ів.Хрестителя від світлофора до моста, що поблизу колишнього молокозаводу, ще 2  млн. грн. на ремонт даної дороги надала Львівська обласна рада. Також депутати проголосували за виділення коштів на завершення капітальних ремонтів вулиць Б.Лепкого та Велике Передмістя.

Окрім цього, виділено 100 тис. грн. на капітальний ремонт доріжок в ДНЗ №1 та ДНЗ №4 міста Яворова, а також на капітальний ремонт майстерні Яворівської ЗОШ I-III ступенів ім. Т. Шевченка. Понад 39 тис. грн. спрямовано на придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів.

«Внесенням змін до міського бюджету, маємо можливість продовжити напрацювання  попередніх років за багатьма напрямками, а це значить  спрямувати додаткові кошти  на ремонти доріг, навчальні заклади, комунальне господарство» – зазначив міський голова Яворова Павло Бакунець.