Колектив Яворівської міської ради долучився до благоустрою міста

Сьогодні, 4 квітня, колектив Яворівської міської ради долучився до весняного прибирання нашого міста. Працівники на чолі з міським головою Павлом Бакунцем організували впорядкування території парку «Яворовий гай».

Працівники міської ради загрібали сухостій та листя, зібрали понад 30 мішків з пляшок, пластику та побутового сміття, яке залишили після себе недбайливі громадяни. Також очистили спортивний майданчик ітериторію поблизу дитячого атракціону.

Відтак, колектив міської ради на власному прикладі показав мешканцям, що чистота в місті це справа не тільки комунальних служб, а й кожного мешканця окремо. Найменше, що може зробити кожен – це навести лад на своїй території і так наше рідне місто стане набагато чистішим. Закликаємо всіх мешканців Яворова долучитися до прибирання та дотримуватися правил благоустрою задля краси нашого міста.