Грядуть милі серцю «Шевченківські Дні»

На початку весняної пори вшановуємо Великого Кобзаря. 9 березня радітимемо  Дню народження світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка, а 10 березня скорботно помолимося за його душу – в роковини смерті.

Обидві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, яка все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличенню.

Бо ж насправді мова наша – чи не найголовніша зброя у збереженні українських національних надбань та усього українства в державі.

Усі заходи, які відбуватимуться в Яворові, будуть покликані пробудити в наших душах незламний «Шевченківський дух» до становлення й розвитку Української Незалежної Держави, її  територіальної цілісності та утвердження в Європейській Спільноті.

З  чудовими, патріотичними, поетичними, всепереможними «Шевченківськими Днями»  Вас, шановні яворівчани! Нехай безсмертний «Заповіт» Шевченка відгукнеться в кожному серці добрими справами на благо України та рідного народу!

Павло БАКУНЕЦЬ,

міський голова Яворова,