Громадський бюджет Яворова на 2019 рік – 700 тисяч гривень

У п’ятницю, 10 серпня,  на сесії Яворівської міської ради депутати затвердили параметри бюджету участі на 2019 рік.

На реалізацію проекту виділять – 700 тисяч гривень. Максимальна вартість одного проекту: малі проекти – 50 тис. грн., великі проекти 100 тис. грн. Протягом вересня – жовтня мешканці Яворова зможуть подавати свої заявки, а саме з 17 вересня по 31 жовтня, до 2 листопада комісія оцінюватиме подані проекти, опісля виставить їх на голосування. З 12 до 30 листопада триватиме голосування за проекти, після чого визначатимуть переможців. Термін визначення переможців з 1 по 7 грудня, реалізовуватимуться проекти – переможці у 2019 році.

Типи проектів, які можна подавати на голосування: безпека та громадський порядок, вело – інфраструктура, дорожньо – транспортна інфраструктура, комунальне господарство, культура та туризм, навколишнє середовище, спорт, енергозбереження.

Визначення проектів переможців відбуватиметься шляхом голосування за подані проектні пропозиції. Участь у ньому зможуть взяти члени громади міста. Це можна буде зробити шляхом заповнення відповідного бланку в паперовому вигляді в міській раді, чи у електронному вигляді на онлайн – платформі https://yavoriv.pb.org.ua/

Нагадаємо, що відповідно до бюджету участі, яворівчани, які розробили власні проекти, які б вони хотіли побачити втіленими у місті, можуть подати їх на конкурсний відбір до Яворівської міської ради. Спеціально створена комісія з питань бюджету участі координуватиме виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування бюджету участі, аналізуватиме їх на предмет відповідності вимогам, даватиме оцінку.