До завершення прийому проектів для участі в конкурсі «Бюджет участі» залишився тиждень

Posted in

З 15 вересня у Яворові триває прийом проектів для участі в конкурсі громадських ініціатив «Бюджет участі», завершиться він 31 жовтня. Тож, яворівчанам, які мають наміри запропонувати свій проект, необхідно активізуватись, щоб встигнути подати свою ідею.

Нагадаємо «Бюджет участі» – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти. Ви давно хочете, щоб у вашому мікрорайоні з’явився простір для відпочинку молоді? Мрієте, щоб на вулиці встановили велопарковку, дитячий чи спортивний майданчик або маєте інші соціально-важливі ідеї? Тоді бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток Яворова. Ви даєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізовує її міська влада за бюджетні кошти. Головне, щоб вашу ініціативу підтримала громада міста.

З яких етапів складається процес:

Подання проекту. Потрібно сформулювати ідею, розрахувати бюджет, зібрати 50 підписів осіб, які підтримують ідею, та заповнити заявку на сайті https://yavoriv.pb.org.ua або занести роздрукований проект у Яворівську міську раду. Прийом проектів триває до 31 жовтня.

Розгляд проекту. До 10 листопада цього року комісія розглядає проект на відповідність вимогам Положення та українського законодавства.

Голосування за проект. З 13 по 31 листопада листопада 2017 року відбудеться голосування за проекти через сайт https:// yavoriv.pb.org.ua або проголосувати можна буде у Яворівській міській раді. Голосувати зможуть особи, віком від 18 років, які зареєстровані на території Яворова. Яворівчани зможуть проголосувати лише за два проекти.

Встановлення результатів. Результати голосування будуть встановленні до 8 грудня  2017 року.

Реалізація. Проекти-переможці будуть реалізовані у 2018 році.

Запрошуємо подавати свої проекти. Детальна інформація на сайті https:// yavoriv.pb.org.ua