До Дня міста у Яворові виступить Дзідзьо, проведуть фестиваль «Яворівського пирога» та парад Яворівського весілля

16 липня Яворів святкуватиме День міста. Про підготовку до Дня міста йшлось під час робочої наради у міського голови Павла Бакунця.

Як зазначив керівник міста, в програмі святкування у Яворові вдруге відбудеться фестиваль «Яворівського пирога», окрім цього центральною площею Ринок продефілює театралізоване дійство «Яворівське весілля», постане в центрі і ярмарково – мистецький простір, на міському стадіоні вируватимуть спортивні змагання, а увінчають святковий вечір для яворівчан і гостей міста своїми виступами народний артист України Іван Попович та мегапопулярний Дзідзьо.

Тож Яворівська міська рада запрошує мешканців міста, району та області завітати 16 липня у Яворів і разом відсвяткувати День міста.