День захисту дітей у Яворові

Posted in

Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей. З цієї нагоди у Яворові для наймолодших мешканців організували яскраве святкування.

Найперше усіх присутніх із Днем захисту дітей привітали міський голова Яворова Павло Бакунець та керівник служби у справах дітей ЯРДА Олена Рис.

Опісля на учасників свята чекали морозиво від служби у справах дітей, ярмарка дитячих мрій від БФ «Місто добрих людей», де дітлахи мали змогу ознайомитись із цікавими професіями та скуштувати різноманітні смаколики.

Справжньою родзинкою заходу став фестиваль фарб Холі, який зібрав чимало глядачів-учасників і які вкрили центральну площу міста сотнями кілограмів фарби Холі.

Окрім різнокольорового флешмобу на присутніх чекали виступ фіналістки проекту «Голос країни» – Анни Шміляк, конкурси та розваги від ведучого Дмитра Скуратова, конфеті шоу, дискотека. Кожен бажаючий мав нагоду зробити селфі зі сцени з чисельною барвистою аудиторією.

Зазначимо, що організаторами захопливого святкування стали Яворівська міська рада спільно з ГО «Молодь Яворівщини», КЗ ЯМР «Народний дім м. Яворова», СуСД ЯРДА, БФ «Місто добрих людей».