Делегації з Німеччини та Польщі відвідали святковий концерт у Яворові

Як відомо, цього тижня у місто Яворів прибули дві чисельні делегації – з Республіки Польщі та Федеративної Республіки Німеччини.  В рамках свого візиту до Яворова представники німецького міста Уффенхайма, розташованого в землі Баварія та польської гміни Кольбуди, що належить до Ґданського повіту Поморського воєводства завітали на святковий концерт у міський Народний дім, де талановита яворівська молодь підготувала справжнє шоу для закордонних гостей.

Розпочався захід виступом гурту «Жива вода», опісля з вітальним словом до яворівчан та гостей міста звернувся міський голова Павло Бакунець, який представив присутнім Вольфганга Лампе та Лєшека Громбалу і зазначив, що впродовж декількох останніх років Яворів розширює співпрацю із містами – партнерами із закордону, чимало молодих яворівчан за цей час побували у Кольбудах. Окрім цього, Павло Бакунець висловив сподівання, що знайомство з Яворовом залишить лише найкращі спогади у іноземних гостей.

Вітали присутніх у цей вечір і голови Яворівської РДА та Яворівської районної ради – Орест Хлян і Володимир Сичак, які у своєму акцентували увагу на позитивній співпраці між Яворівщиною та  країнами Європейського Союзу.

Вольфганг Лампе та Лєшек Громбала, підкреслили, що зі свого боку вони докладатимуть усіх зусиль, щоб співпраця із Яворовом існувала якомога довше і щоразу посилювалась.