Більше 1 млн. гривень минулого року залучили на ремонт та будівництво вуличного освітлення

Про це, 25 лютого, під час звіту повідомив міський голова Яворова Павло Бакунець.

Відтак, у 2017 році в Яворові капітальний ремонт вуличного освітлення з використанням LED-технологій здійснено на вулицях Гребля, Ярослава Мудрого, Кур’явка, Львівська, Гребінки, Д. Галицького, Завадівська, Ів.Хрестителя, Дружби, Заньковецької.

Окрім цього, у місті реалізовано мікропроект «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вулицях «Великого Передмістя». Загальна вартість проекту становила – 299 998 грн., зокрема, внесок Яворівської міської ради – 148 тис. 96 гривень, з львівського обласного бюджету надійшло – 100 000 грн., а 51 902 грн. – це внесок мешканців мікрорайону «Велике Передмістя».

Будівництво вуличного освітлення здійснено у нових мікрорайонах міста, а саме на вулицях Винниченка, Сковороди, Квітки – Основ’яненка, Гайдамацька, Польова, Видова.

Також віднедавна на головних дорогах міста вул. Маковея та вул. Львівська вуличне освітлення здійснюється впродовж всієї темної пори доби, невдовзі до них долучиться і вулиця Франка.

Зазначимо, що торік у Яворові встановили 373 нових LED – світильники.