Безоплатна правова допомога на Яворівщині

Відкриття 1 вересня Бюро правової допомоги надасть можливість отримання правових консультацій на рівні районних центрів та малих міст. Юристи-практики забезпечать безкоштовні правові консультації, у разі потреби ці юристи також здійснюватимуть представництво в суді за рішенням місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Першоосновою нашої діяльності є забезпечення рівного доступу громадян до права і правосуддя – соціально незахищених категорій:

• малозабезпечені сім’ї, інваліди;
  • діти-сироти, безпритульні діти, діти, які стали жертвами насильства в сім’ї
  • учасники бойових дій, члени сімей загиблих учасників бойових дій
  • біженці та особи, які потребують додаткового чи тимчасового захисту, інші.

Громадяни, які зіштовхнулись з проблемою правового характеру, безоплатно можуть отримати необхідну консультацію. У випадку виникнення підстав звернення до суду призначається адвокат, послуги якого сплачує держава, який буде представляти інтереси осіб в суді та в інших державних органах.

Новостворені Бюро почнуть свою діяльність і в нашому районі. Після успішно проведеного конкурсу, на зайняття посад бюро правової допомоги, в м. Яворів, керівником призначено Ігоря Антонишина, не без уваги залишилось м. Новояворівськ, керівником бюро якого призначено Наталію Чорній.