25 квітня відбудеться сесія Яворівської міської ради

Posted in

У середу, 25 квітня, о 16.00 годині, в приміщенні Народного Дому м. Яворова відбудеться L сесія Яворівської міської ради VII скликання.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Про порядок денний ХLІХ сесії Яворівської міської ради.
 2. Про електрифікацію території кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиць Сагайдачного-Виговського у м. Яворові для учасників антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей
 3. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення від 01 грудня 2016р. № 14, укладеного з Львівським обласним військовим комісаріатом
 4. Про проведення святкування Дня міста Яворова Львівської області
 5. Про внесення змін до Положення про порядок розміщення на території міста Яворова пересувних об’єктів торгівлі для здійснення виїзної, виносної торгівлі і святкової виїзної, виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг затвердженого рішенням Яворівської міської ради Львівської області № 169 від 10 березня 2017 року з внесеними змінами.
 6. Про внесення змін до міського бюджету Яворова на 2018 рік.
 7. Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю «Байт» договору оренди нежитлового приміщення.
 8. Про поновлення Товариству з обмеженою відповідальністю «Байт» договору оренди нежитлового приміщення.
 9. Земельні питання:

9.1. Про затвердження детального плану території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Яворові по вул. Львівська, 40

9.2. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу Огородник В.В.

9.3. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу Ваньо С.В.

9.4. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу Зеленюху І.С.

9.5. Про затвердження детального плану території для обслуговування багатоквартирних житлових будинків №11, 12 на площі Ринок у м. Яворові

9.6. Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гамелі Т.А.

9.7. Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення по вулиці І.Хрестителя в м. Яворів Львівської області

9.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудинку та торгової будівлі

9.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража Дорош І.С.

9.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу Ящук В.Ф.

9.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Масюк Н.В.

9.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бабич О.О.

9.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Каламунецькій М.В.

9.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бебкович І.О.

9.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Новосільській О.Ф.

9.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ханас В.В.

9.17. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування автозаправочної станції «Є-1» Гнилюху М.І.

9.18. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки землі для подальшого викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення Гнилюху М.І.

9.19. Про внесення змін у рішення Яворівської міської ради № 16 від 06 лютого 2018 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Жмурко І.О.»

9.20. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Масюку Ю.В.

9.21. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Шоферовському В.А.

9.22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Ковалику І.І.

9.23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівель торгівлі  ТзОВ «Опрема-Львів ПС»

9.24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пагуті Б.Б.

9.25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лялько В.Р.

9.26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Місюк Н.І.

9.27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Гордій Б.М.

9.28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Борис М.І.

9.29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Колтуцькому В.М.

9.30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу Копитко Я.О.

 1. Питання містобудування:

10.1. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Львівській, 25А в м. Яворові

10.2. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Львівській, 25А в м. Яворові

10.3. Про розроблення детального плану території для будівництва та реконструкції під заклад ресторанного господарства, мотелю, торгових та офісних приміщень по вул. І.Хрестителя ,50 «Г» в м. Яворові

10.4. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури стадіону імені Є.Смука по вул. Львівській, 32 в м. Яворові

10.5. Про розроблення детального плану території для розміщення ряду тимчасових споруд по вул. Маковея, 39а  в м. Яворові

10.6. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Львівській, 25Є в м. Яворові

10.7. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури по вул. Маковея в м. Яворові

 1. Різне