21 грудня відбудеться XLII сесія Яворівської міської ради

Posted in

ХLII сесія  Яворівської міської ради VІІ демократичного скликання відбудеться у четвер,  21 грудня  2017 року о 16.00 годині, в приміщенні Народного Дому м. Яворова.

Порядок денний:

 1. Про порядок денний ХLII сесії Яворівської міської ради.
 2. Про надання дозволу на приватизацію об’єкта комунальної власності Яворівської міської ради
 3. Про затвердження Правил благоустрою території міста Яворів
 4. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Яворів
 5. Про затвердження Правил утримання і поводження з тваринами у місті Яворів
 6. Земельні питання:

6.1. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки землі для подальшого викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення Масюк Ю.В.

6.2. Про продовження договору оренди на земельну ділянку з правом передачі в суборенду Кунанець А.М.

6.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Яворівській районній раді Львівської області

6.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Дзидз С.П.

6.5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Білоголовській Х.О. 

6.6. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Курган Ю.М.

6.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  Воловецькому Б.Д.

6.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  Воробйову С.В.

6.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  Бартошуку М.А.

6.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Батіг М.В.

6.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність  Букаріній О.І.

6.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду ПАТ «Укртелеком»

6.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Полянській М.А.

6.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Квас М.М.

6.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Живицькій С.М.

6.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Ширінській Т.Ю.

6.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Турку Т.Б.

6.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Гуменюк О.М.

6.19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Циганку А.Д.

6.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Ковтуну О.П.

6.21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Худик Н.В.

6.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Трубі О.С.

6.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Павловському С.О.

6.24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Павленку М.М.

6.25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Копитку І.М.

6.26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  Сапилу М.М.

6.27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі дошкільного навчального закладу №1.

6.28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

6.29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

6.30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства

6.31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування

6.32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

6.33. Про затвердження детального плану території для ведення садівництва Новосільській О.Ф.

6.34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сенчишин І.С.

6.35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Скірак Г.С.

6.36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Новосілець Г.Г.

6.37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чайковському В.В.

6.38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Луцишин Ю.І.

 1. Питання містобудування:

7.1. Про розроблення детального плану території для обслуговування нежитлових будівель та споруд  у м. Яворові по вул. Привокзальна, 5.

 1. Про затвердження Плану роботи Яворівської міської ради на 2018 рік
 2. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік
 3. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають в комунальній власності територіальної громади м. Яворова на 2018 рік
 4. Про затвердження ставок земельного податку на 2018 рік
 5. Про звільнення від сплати земельного податку в 2018 році
 6. Про встановлення пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік
 7. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік
 8. Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям міста Яворова
 1. Про встановлення розміру грошової допомоги на поховання
 2. Про затвердження Програми «Паспортизація пам’яток архітектури місцевого значення міста Яворова на 2018-2020роки»
 3. Про затвердження Програми «Охорони та збереження пам’яток культурної спадщини міста Яворів на 2018-2020роки»
 4. Про затвердження Програми та Положення «Фонд міської ради на виконання депутатських повноважень на 2018 – 2020 роки»
 1. Про затвердження місцевих програм м. Яворова на 2018рік
 2. Про упорядкування умов оплати праці міському голові Яворова
 3. Про міський бюджет Яворова на 2018 рік