20 березня відбудеться сесія Яворівської міської ради

Posted in

У вівторок, 20 березня, о 16.00 годині, в приміщенні Народного Дому м. Яворова відбудеться XLVII сесія Яворівської міської ради VII скликання.

Депутати міської ради розглянуть наступні питання:

 1. Про порядок денний ХLVІІ сесії Яворівської міської ради.
 2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Яворова на 2018-2019 роки
 3. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Державної міграційної служби на 2018 – 2020 роки»
 4. Про внесення змін до Програми співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків у м. Яворів на 2017-2018 роки затвердженої рішенням Яворівської міської ради Львівської області № 176 від 28 березня 2017 року
 5. Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт у місті Яворові на 2018 рік
 6. Про передачу в оренду нежитлового приміщення (гаража) ФОП Партика І.В. для розміщення крамниць-складів, магазинів-складів
 7. Про передачу в оренду нежитлового приміщення (гаража) ФОП Партика І.В. для розміщення крамниць-складів, магазинів-складів
 8. Про затвердження проекту договору на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках банку
 9. Про внесення змін до міського бюджету Яворова на 2018 рік
 10. Про найменування вулиць
 11. Про найменування вулиць
 12. Питання містобудування:

12.1. Про розроблення детального плану території  в районі вулиць Маковея, Івана Хрестителя, Святоюрська у м. Яворові

12.2. Про розроблення детального плану території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд  у м. Яворові в районі вулиці Я.Мудрого

12.3. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Возз′єднання в м. Яворові

12.4. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Маковея в м. Яворові

12.5. Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі в м. Яворові по вул. Маковея

12.6. Про розроблення детального плану території для обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Яворові по вул. Маковея, 72А

12.7. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу в м. Яворові по вул. Маковея

12.8. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі площі Ринок та вулиць Лисенка, Шевченка, Гребля в Яворові

12.9. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вул.вул. Львівська, Привокзальна

 1. Земельні питання:

13.1. Про внесення змін в рішення Яворівської міської ради Львівської області № 26 від 06 лютого 2018 року «Про затвердження  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (розміщення автостоянки) по вул. Левада у м. Яворові  Львівської області та продаж на земельних торгах у формі аукціону»

13.2. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Приймі В.В.

13.3. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Голод Н.О. та Голод Є.Л.

13.4. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «УКР ПАК»

13.5. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Малець С.І.

13.6. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Папірник А.С.

13.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду ПП «Володар»

13.8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Матчишин Д.С.

13.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Матчишин Д.С.

13.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Конанець В.М.

13.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Осетровій Г.М.

13.12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кісіль А.Я.

13.13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Литвин В.І.

13.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Бабію І.В.

13.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Петришин П.М.

13.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства Петришин П.М.

13.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення садівництва Пундяк Н.Б.

13.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Адамчуку С.Г.

13.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Паранкевич Н.-М.М.

13.20. Про затвердження детального плану території для обслуговування будівлі Народного дому по пл. Ринок, 7 в м. Яворові, Львівської області.

13.21. Про затвердження детального плану території для обслуговування меморіального кладовища у м. Яворів по вул. Валова

13.22. Про затвердження детального плану території для обслуговування будівель Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Т. Шевченка № 3 по вул. Святоюрська, 28 у м. Яворів, Львівської області.

 13.23. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу Сіраковській У.С.

 13.24. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу Єсіній О.О.

13.25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу Паславському С.П.

13.26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Лойко К.М.

13.27. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівель Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

13.28. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівель Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

13.29. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівель Яворівської гімназії ім. О.Маковея

13.30. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загального користування, яка використовується, як сквер

13.31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Новосілець Г.Г.

13.32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Теплому Р.С.

13.33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Лоштин Г.А.

13.34. Про скасування рішення Яворівської міської ради № 536 від 28.09.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Фульмес А.В.»

13.35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Фульмес А.В.

13.36. Про скасування рішення Яворівської міської ради № 535 від 28.09.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Гунькало Г.Є.»

13.37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гунькало Г.Є.

13.38. Про скасування рішення Яворівської міської ради № 537 від 28.09.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Лелик Л.А.»

13.39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Лелик Л.А.

 1. Різне