16 липня у Яворові День міста

Posted in

У неділю, 16 липня, місто Яворів святкуватиме День міста.

Урочистості в цей день розпочнуться о 18.00, коли центральною площею Ринок продефілює театралізоване дійство «Яворівське весілля». Постане в центрі міста і ярмарково – мистецький простір, де народні умільці з Яворівщини представлять на продаж унікальні яворівські забавки та проведуть майстер класи для всіх охочих, також власні ікони та картини експонуватиме знаний художник, іконописець Лев Скоп. Увінчають святковий вечір для яворівчан і гостей міста своїми виступами народний артист України Іван Попович та мегапопулярний Дзідзьо.

Особливою родзинкою свята стане проведення другого міського фестивалю «Яворівський пиріг». Мешканці та гості міста зможуть задовольнити свої гастрономічні вподобання та отримати естетичне задоволення від різноманіття неймовірно смачних яворівських пирогів та інших смаколиків, що у цей день приготують господині з Яворівщини.

Відтак, мешканці із всієї Львівщини зможуть завітати 16 липня у старовинний Яворів  і поринути в неповторність місцевої атмосфери, ознайомитись із унікальним яворівським мистецтвом, відчути гостинність яворівчан, і  разом відсвяткувати День міста.