10 серпня відбудеться сесія Яворівської міської ради

Posted in

LIV сесія  Яворівської міської ради VІІ демократичного скликання відбудеться у п’ятницю,  10 серпня  2018 року о 16.00 годині, в приміщенні Народного Дому м. Яворова.

      1. Про порядок денний LІVсесії Яворівської міської ради.

      2. Про внесення змін до міського бюджету Яворова на 2018 рік

      3. Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення

      4. Про передачу державній установі “Центр пробації” в оренду нежитлового приміщення

  1. Земельні питання:

5.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хай В.П.

5.2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Павельчук В.М.

5.3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва  Федору С.І.

5.4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  Дацко М.О.

5.5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дрофяку В.С.

5.6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Дрофяку В.С.

5.7. Про скасування рішення Яворівської міської ради № 538 від 28.09.2015 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр. Вербенець Ю.І.»

5.8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вербенець Ю.І.

5.9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Дацко І.Я.

5.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Лютому Р.В.

5.11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення Журбі С.Я.

5.12. Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок в районі вулиці Курявка  у м. Яворові Львівської області

5.13. Про затвердження детального плану території для індивідуальної житлової забудови по вул. Завадівська в м. Яворові Львівської області

5.14. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки землі для подальшого викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТДВ «РЕМСЕРВІС»

5.15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Хархаліс К.А.

5.16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гукало К.В.

5.17. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Жмурко Р.А.

5.18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Новосілець І.М.

5.19. Про затвердження детального плану території для індивідуальної житлової забудови по вул. Г.Саса в м. Яворові Львівської області

5.20. Про затвердження детального плану території по вул. Заводській у м. Яворові Яворівського району Львівської області

5.21. Про затвердження детального плану території для будівництва гаражу у м. Яворові по вул. Шухевича

5.22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Семенків М.Б.

5.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та об′єктів фізичної культури і спорту у м. Яворові по вул. Смука

5.24. Про затвердження детального плану території для обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок для будівництва гаражу по вул. Маковея у м. Яворові

5.25. Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури ,функціонального призначення території, визначення параметрів забудови та обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок в межах вул. Квітнева та вул. Гайдамацька в м. Яворів, Львівської області

5.26. Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення району вул. Привокзальна в м. Яворів Яворівського району Львівської області

5.27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Громіш К.Ф.

5.28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ляховичу Ю.В.

5.29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки щодо набуття права користування земельною ділянкою (суперфіцій) Запотічній К.І.

5.30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Борис О.О.

5.31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  Покотилюк О.В.

5.32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва гаражу Романик О.Р.

  1. Питання містобудування:

6.1. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вул. Валова та вул. Котляревського в м. Яворові Яворівського району Львівської області

6.2. Про розроблення детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вул. Левада в м. Яворові Яворівського району Львівської області

6.3. Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об′єктів торгівлі по вул. Маковея, 80А та Маковея, 80Б  в м. Яворові.

6.4. Про розроблення детального плану території для будівництва гаражу по вул. Грушевського  в м. Яворові

  1. Про передачу елемента благоустрою в оренду ФОП Білявець В.П.
  2. Різне.