Перший тест, 21 травня буде з математики, далі – тестування з української мови і літератури (23 травня), іспанської, німецької, французької мов (27 травня), англійської мови (28 травня), передає кореспондент сайту 032.ua.

30 травня відбудеться ЗНО з фізики, а з історії України — 4 червня, після цього абітурієнти складатимуть тести з біології (6 червня) та географії (11 червня), завершить “марафон” ЗНО з хімії 13 червня.

Результати тестів мають з’явитися на персональних сторінках учасників тестування на сайті ЛРЦОЯО до 25 червня включно.

Цьогоріч по Україні в тестуванні братиме участь 354 тис. 085 людей, з них – 25 тис. 541 абітурієнт з Львівщини.

Вхід у пункти тестування розпочнеться о 10:15 та триватиме до 10:50, тому всі учасники повинні заздалегідь дізнатись адресу, де складатимуть ЗНО, і схему доїзду.

Абітурієнти повинні роздрукувати запрошення і дізнатись, у який пункт тестування потрібно прийти, на сайті регіонального центру оцінювання є карти розміщення пунктів.

При собі потрібно мати сертифікат, оригінали паспорта та запрошення, дві ручки чорного кольору, дозволяється пляшка води. Інші речі – конспекти, книжки, флешки, телефони, навушники необхідно залишити в аудиторії на місці для особистих речей.

В аудиторії постійно перебуватимуть інструктори, які допомагатимуть та інформуватимуть учасників про час виконання завдання чи про те, скільки залишилось до кінця тесту.

В Україні також передбачена додаткова сесія ЗНО, в якій можуть взяти участь ті громадяни, які не змогли прийти на основну сесію у зв’язку з перебуванням на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, конкурсах або олімпіадах; які хворіли в день проведення тестування чи не змогли прийти через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути. У цьому випадку слід упродовж 5 днів з моменту проведення тесту подати відповідні документи в регіональне відділення УЦОЯО.

Кожен учасник має право на апеляцію: заяву про порушення процедури проведення слід подавати, не виходячи з пункту тестування.