8 квітня відбудеться чергова сесія Яворівської міської ради

У четвер, 8 квітня 2021 року об 11:00 год., скликається X сесія Яворівської міської ради VІІІ скликання, яка відбудеться в приміщенні Народного дому міста Яворова.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Про порядок денний Х сесії Яворівської міської ради Львівської області VІII демократичного скликання.
 2. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального та поточного ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів міського бюджету та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Яворівської міської ради.
 3. Про затвердження програми підтримки військових формувань, які розташовані на території Яворівської міської ради на 2021 рік.
 4. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Державної міграційної служби на 2021 – 2022 роки».
 5. Про затвердження КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ розвитку цивільного захисту та забезпечення техногенно-екологічної та пожежної безпеки Яворівської міської ради на 2021 рік.
 6. Про затвердження Програми підтримки агропромислового комплексу на території Яворівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 7. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Яворівської міської територіальної громади.
 8. Про затвердження Програми «Запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов”язаної з поширенням епідемії COVID-19 та профілактики спалахів небезпечних   інфекційних  хвороб   в Яворівській  ОТГ  на 2021  рік».
 9. Про затвердження ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМА БІОЛОГІЧНОГО ЗАХИСТУ РОСЛИН ВІД ШКІДНИКІВ ТА ХВОРОБ НА ПОСІВАХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДЬ У 2021 – 2025 РОКАХ.
 10. Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на території Яворівської міської ради на 2021 рік.
 11. Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт на території Яворівської міської ради у 2021 році.
 12. Про затвердження Програми виконання адміністративних стягнень на території Яворівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 13. Про затвердження Програми матеріальної підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2021 рік.
 14. Про затвердження Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на території Яворівської міської ради на 2021 – 2022 роки.
 15. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання, розвитку духовності та зміцнення моральних засад молоді Яворівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 16. Про затвердження Програми сприяння діяльності управлінню Служби безпеки України у Львівській області.
 17. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Яворівської територіальної громади на 2021 рік».
 18. Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів Управління Державної казначейської служби України в Яворівської районі Львівської області на 2021-2022 рр”.
 19. Про затвердження Програми охорони культурної спадщини і збереження історичного середовища Яворівської громади.
 20. Про затвердження Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Громадою Яворівської міської ради, популяризація збройних формувань, здійснення представницьких та інших заходів на 2021 – 2025 роки
 21. Про затвердження Програми співфінансування капітальних ремонтів будинків на території Яворівської міської ради у 2021-2025 роках.
 22. Про затвердження звіту про виконання Міського бюджету Яворівської міської ради за перший квартал 2021 рік.
 23. Про внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради на 2021рік.
 24. Про ліквідацію Яворівської міської виборчої комісії.
 25. Про тимчасове звільнення від сплати орендної плати.
 26. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельної ділянки на яку поширюється право земельного сервітуту ТзОВ «Вінд Павер Джі Ес Ай».
 27. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТзОВ «Вінд Павер Джі Ес Ай».
 28. Про надання згоди на укладання угоди на проведення геологорозвідувальних робіт.
 29. Про надання згоди на укладання угоди на проведення геологорозвідувальних робіт.
 30. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель смт. Немирів.
 31. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Рішин.
 32. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Смолин.
 33. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Віжомля.
 34. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Черчик.
 35. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Оселя.
 36. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Рогізно.
 37. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Передвір’я.
 38. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Мор’янці.
 39. Про поновлення нормативної грошової оцінки земель с. Брожки.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (створення індустріального парку «Чернилява»).
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (створення індустріального парку «Чернилява»).
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (створення індустріального парку «Чернилява»).
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (створення індустріального парку «Чернилява»).
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (створення індустріального парку «Чернилява»).
 45. Про внесення змін до рішення Яворівської міської ради Львівської області № 43 від 30.12.2020 року «Про затвердження старост»
 46. Про внесення змін до рішення Яворівської міської ради Львівської області № 10 від 07.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Яворівської міської ради Львівської області»
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Білий В. П.
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Каспришин М. М.       
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Саган С. Д.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кайдрис Т. І.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Побережник Є. Р.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус В. М.
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Петруха Т. А.
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ханас Ю. В.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дроф’як І. Б.
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус В. С.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Линда А. І.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Купців С. І.
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Рибій І. Я.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дроф’як Я. Р.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Заник М. Ю.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Краснокутського О.О.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Прийда В. С.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Воловецький Є. М.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Митка С. М.
 66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Біць Н. І.
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Зеленюх Н. М.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бачинська У. А.
 69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Захара В. П.
 70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Грабовська Л.М.
 71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Худоба М.Я.
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Струс І . Б.
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дусько О. С.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Снітко О.В.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Марків С.М.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Захаревич О.В.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кабатрут М.В.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Худоба М.Я.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шиналь С.С.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Горон Н.Я.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ничкало Ю.І.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Стельмах Н. П.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Дубан О. П.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Рихаль В .І.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Рихаль М. Ф.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Загрош М. І.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Федець Т.Р.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Підлужна О.С.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Озимко А.Я.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Росик Л.В.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Петраш Г.С.                   
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Паславській М.О.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус Г.С.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Купців А.С.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кархут Н.М.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус Ю.Я.
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Графінській Г.Є.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Балабековій О.Н.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кузьмич Т.І
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гірак Я.А.
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Іваха В.І
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Вус С.М.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бокало С.А.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Захаревич І.І.
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ничкало А.І.
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ничкало О.І.
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Худоба М.І.
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Радейко І.Б.
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Смерик А.Б.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Бовт В.В.
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Петучка Л.С.                   
 112. Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянкив натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Курило М.Ф.                   
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Карпа Р.С.         
 114. Про затвердження технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гусір Г.М.           
 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Балич Б.Б.
 116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Свистович Л.Я.
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мисливець Б.М.         
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мацина І.В.
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Пазеняк Н.В.
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Юськів А.Т.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Юськів А.Т.
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ямборко Ю.Д.
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Бакаю А.В.
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Білецькій О.І.
 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва Хлян М.М.
 126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Компричевській О.В.
 127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Родичу С.Б.
 128. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Хмарук М.Д.
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Олексюк М.І.
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лагно П. В.
 131. Різне.