Звертаємося до усіх батьків та дітей із закликом дотримуватися в умовах карантину обмежувальних заходів, які зараз діють на території всієї України.

Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційної хвороби, зокрема вірусу Covid-19.

Завдання батьків – забезпечити перебування дітей дома та без супроводу батьків не знаходитися на вулиці. Нагадуємо що під час карантину заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками.

Бо обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів збереже життя та здоров’я вашим дітям і вам !

90626153_1202524329951952_2413952674698362880_n

Дітям треба пояснювати, що відбувається

 Тут доволі тонке завдання для батьків. З одного боку, пояснити треба, а з іншого – треба зробити це так, щоби у дитини не виникло зайвих страхів і тривог. Адже, так чи інакше, карантин буде обговорюватись вдома з більшим чи меншим степенем тривоги. І дитина точно відчує це. І гірше, коли вона не буде мати пояснень для себе. Тоді та тривога буде відкладатись у дитини всередині, а це дуже погано.

Треба пояснювати все так, як є. Що є небезпечне захворювання, а карантин для того, щоби воно менше поширювалось, щоби ми могли про себе подбати. Також можна дуже спокійно прив’язати пояснення до подібних періодів в попередні роки, коли теж вони йшли на карантин.

rekomendaczii-dlya-detej2-scaled

Не панікуйте – це негативно відіб’ється на дітях

Психологи жартують, що все приховане стає неврозом. Так само з прихованою інформацією і надмірною істерією навколо цього карантину. Це все точно відіб’ється на дитині. То ж порада батькам: спілкуйтесь з дітьми на тему коронавірусу і карантину, шукайте пояснення для себе і для них, знаходьте позитивні моменти у такому тривалому спілкуванні. І будьте здорові!

8a2fc6d9-852b-4879-89d2-db6ca378edad

<iframe src="https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vRIcFQmrFP9gjrCc-mJF7j4sdqqkrr1moQRJA2djy4pciRXF8pNZvxwpV-Cj63UwA/pub?embedded=true"></iframe>
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab