Хочеш стати фермером? Тоді ця інформація для тебе!

✅ХОЧЕШ СТАТИ ФЕРМЕРОМ? ТОДІ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТЕБЕ!

Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості організовує професійне навчання за професією «Фермер».
      З кожним роком цей фах набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк зміни, що відбуваються останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, направлені на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

🔹Навчання теоретичного курсу відбуватиметься в навчальних класах Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.
🔹Виробниче навчання та виробнича практика буде проводитись на базі сучасних підприємств та фермерських господарств області.
🔹Навчальний план курсів складатиме 5-6 місяців.
🔹Формування груп буде здійснюватись з числа безробітних та працівників, затребуваних у сільському господарстві.
🔹Підготовка фахівців на базі Львівського ЦПТО може здійснюватись як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, так і за власні кошти.

Якщо ця інформація вас зацікавила, просимо пройти анкетування за посиланням https://forms.gle/MfBAjF3yq8yeVLMu8

📌За додатковими відомостями щодо анкетування та здобуття фаху фермера можна звертатись до Яворівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Яворів, вул.Шашкевича,1а, тел. 0-259-23033, 0-259-21568.