Комунальне підприємство Яворівської міської ради “Житлокомунсервіс”

Директор – Флис Володимир Богданович

Адреса: Україна, 81000, Львівська область, Яворівський район, м.Яворів,
вул. Січових Стрільців, 12 , тел.: (03259) 2-10-64, (03259) 2-10-67, e-mail: kpgks@ukr.net


Комунальне підприємство Яворівської міської ради «Житлокомунсервіс» було засноване 09 грудня 2010 року.

Комунальне підприємство надає населенню наступні послуги:

Утримання вулиць (прибирання) м.Яворова

«Житлокомунсервіс» здійснює щоденне (крім неділі та державних свят) прибирання (замітання, розчистка від снігу посипання протиожиледною сумішшю) та вивіз сміття з вулиць м. Яворова.

Надання послуг з вивезення та утилізації твердих побутових відходів

Тверді побутові відходи – один з найзначніших чинників забруднення довкілля. Щоденно сміттєвози працюють за складеними графіками по вивезенню відходів. Збирання твердих побутових відходів здійснюється контейнерним та без контейнерним методом. Безконтейнерний метод застосовується на тих територіях м.Яворова, де обмежена можливість проїзду сміттєвоза, його маневрування. За вказаним методом збирання та завантаження ТПВ у сміттєвоз здійснюють безпосередньо в спецавтотранспорт. З мешканцями приватного сектору укладено договори на вивезення твердих побутових відходів. Вивезенння відходів із приватного сектору здійснюється один раз на тиждень у суботу.

Утримання та експлуатація електромереж зовнішнього освітлення

«Житлокомунсервіс» забезпечує безперебійну роботу по обслуговуванню електромереж зовнішнього освітлення міста Яворова. Підприємство в своїй роботі частково застосовує новітні енергозберігаючі технології. Електромережі повністю обладнані двотарифними лічильниками, що дозволяє економити витрати на електроенергію у нічний час в 7 – 8 разів. Заходи з енергозбереження (встановлення енергозберігаючих світильників), які були проведені Яворівською міською радою в минулі роки, дають значну економію бюджетних коштів.

Обслуговування міських кладовищ

«Житлокомунсервіс» проводить обслуговування (прибирання, вивіз сміття) чотирьох кладовищ м. Яворова.

Озеленення м.Яворова

У весняно-літній період «Житлокомунсервіс» проводить озеленення м.Яворова. «Житлокомунсервіс» також проводить зрізку аварійних дерев, які несуть небезпеку для громадян.

Організація якісного утримання та обслуговування житлового фонду м.Яворова

«Житлокомунсервіс» обслуговує 155 житлових будинків м. Яворова (з них 4-ох та 5-ти поверхових 11 будинків, одно-двоповерхових 144 будинки).  На сьогодні, мешканець, який звернувся до «Житлокомунсервіс», отримує необхідну довідку, консультацію у директора або фахівця будь-якого підрозділу. 

Рішення Яворівської міської ради № 531 від 11 листопада 2011 року

Про затвердження «Правил благоустрою м. Яворова» З метою створення більш сприятливих умов для проживання, праці і відпочинку в м. Яворові, підвищення відповідальності фізичних та юридичних осіб за порушення вимог щодо благоустрою території міста, забезпечення чистоти і належного санітарного стану, на виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Яворівська міська рада, –

Вирішила

1.      Затвердити Правила благоустрою м. Яворова згідно додатку № 1.

2.      Виконавчому комітету Яворівської міської ради забезпечити доведення вимог Правил до всіх фіз. та юр. осіб.

3.      Затвердити «Договір пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою» згідно додатку №2.